NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI Bakossova 25, 974 01 v Banskej Bystrici 

Pondelok - piatok: 9.00 - 6.00 h.
Sobota: po telef. dohode
Kontaktujte nás prosím predtým na tel. čísle: 0908 906 123, kontaktná osoba Peter Mihaliček

O nás

Spoločnosť bola založená... V stavebníctve pôsobíme od roku... Významnou oblasťou nášho pôsobenia je... Už spíte? Takto začína väčšina stránok o stavených firmách.

Koho zaujímajú frázy, povrchné klišé, heslá? Pri rekonštrukcii, novostavbe alebo stavebných prácach ide o veľa. O vaše bývanie, pohodlie, bezpečnosť, o úspory. Takže, ešte raz, a inak.

Volám sa Peter Mihaliček.
V roku 1994 som vyštudoval stavebnú školu a v stavebníctve pracujem od prvého dňa po jej úspešnom skončení. Vo firme pracujem od jej vzniku a mám na starosti naceňovanie a kompletnú realizáciu všetkých rekonštrukcií a novostavieb.

Budem s vami viesť prvé konzultácie, postarám sa o bezproblémový priebeh rekonštrukcie bytu, domu, výstavby nového objektu alebo stavebných prác. K vašej spokojnosti vyriešim aj prípadné reklamácie.

Nie sme len „sročka". Sme tím odborníkov z viacerých oblastí. Vedenie našej spoločnosti tvoria ľudia s bohatými skúsenosťami v odbore a rovnako je tomu aj v prípade našich remeselníkov. Udržať si tých najlepších je pre nás kľúčové. Len s nimi sme schopní zvládnuť nielen jednoduché ale aj najnáročnejšie stavebné projekty.

Povedať, že máme bohaté skúsenosti dokáže dnes každý. Bez nových technológii, materiálov a postupov nie je možné obstáť v tak konkurenčnej oblasti akou je stavebníctvo. Pravidelne sa zúčastňujeme na odborných školeniach. Pre našich klientov to znamená najvyššiu kvalitu stavebných prác a a dlhodobo investované finančné prostriedky.

Zabezpečíme pre vás nasledujúce práce a činnosti:

  • Konzultačnú činnosť aby ste urobili správne rozhodnutia hneď na začiatku;
  • Pripravíme stavbu po technickej, časovej a finančnej stránke;
  • Vypracujeme architektonické štúdie a projektovú dokumentáciu na všetkých stupňoch;
  • Zastúpime vás pred úradmi a inštitúciami od začiatku až do konca realizácie;
  • Zabezpečíme všetky stavebné práce, vrátane potrebných revízií a skúšok.

Dôveru zákazníkov sme sa nezaslúžili len výhodnými cenami. Rozhodujúcim bol odborný prístup, vysoká kvalita vykonaných stavebných prác a zodpovednosť každého zamestnanca našej spoločnosti.

Bude nám cťou pracovať aj pre vás.

Peter Mihaliček
konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Povedali o nás

Ing. Pavol Košta TUBAPACK, a.s.
S firmou IPS Group Industries, spol. s r.o. sme v roku 2013 realizovali opravu šatní v administratívnej budove. Nakoľko sme počas opravy používali priestory inej firmy, práce museli byť ukončené v čo najkratšej dobe. Zmluvne dohodnutý termín bol splnený, s kvalitou prác sme boli spokojní. Na základe týchto výsledkov sme firmu oslovili aj pri súťaži o úpravu priestorov pre osadenie novej technologickej linky začiatkom roka 2014. Cenovo firma IPS Group Industries, spol. s r.o. uspela a keďže sme sa na kvalitu prác mohli spoľahnúť, uzavreli sme zmluvu. S termínom realizácie a kvalitou prác sme boli opäť spokojní.

Chcete viac informácii? Nezáväznú ponuku? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

TOP