Rekonštrukcia bytu, domu

  • Home
  • Rekonštrukcia bytu, domu

28

rokov robíme rekonštrukcie

Pri rekonštrukcii bytu, rekonštrukcii domu sme na vašej strane

Prevedieme vás kompletným procesom rekonštrukcie od projektu po kolaudáciu

Krajšie a zdravšie bývanie, zmena dispozičného riešenia alebo prestavba priestorov. To sú najčastejšie dôvody, ktoré vedú k rekonštrukcii domu alebo bytu. Radi vám vysvetlíme, čo pre vás dokážeme urobiť a ako hravo s nami rekonštrukciu zvládnete. Pomôžeme vám s rekonštrukciami nasledujúcich druhov objektov:

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Rekonštrukcia rodinných domov

Rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier

Rekonštrukcie komerčných priestorov

Pokiaľ nie ste stavebná firma, prerábka bytu alebo domu nebude vaša „parketa“. Pre človeka, ktorý sa nezaoberá stavebníctvom, je zložité orientovať sa v danej problematike. Už v štádiu prípravy sa môžete dopustiť zásadných chýb, ktoré značne ovplyvnia očakávaný výsledok rekonštrukcie.

S nami sa týmto chybám vyhnete. Pre nás nebudete len ďalšia faktúra ale klient, reklama našej práce za ktorou si stojíme.

foto
0908 906 123

Peter Mihaliček

Prerábka domu, rekonštrukcia bytu – referencie

Vieme minimálne o 3 dôvodoch

Prečo sa pustiť do rekonštrukcie bytu alebo prerábky domu s nami

Financovanie bez stresu

Prešli sme jednoduchšími ale aj zložitejšími prerábkami, a vieme aké dôležité je správne nastavenie finančného plánu, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám. Nie každý má k dispozícii hotovosť. Financovanie nastavíme postupne alebo až po kolaudácii. Bez stresu a nepríjemných prekvapení. Nie sme malá firma. Máme dostatočný vlastný kapitál, takže u nás nemusíte platiť dopredu.

Vybavíme všetky „papierovačky“

Radi chodíte po úradoch? Určite nie. Prerábky bytov a domov sú však spojené s mnohými „papierovačkami“. Vezmeme si ich na starosť. Vybavíme za vás všetky povolenia v zmysle platnej legislatívy od ohlásenia stavby až po vydanie právoplatného stavebného povolenia a zabezpečíme kolaudáciu so všetkými vyjadreniami a povoleniami. Pre vás je administratíva nutné zlo. Pre nás, naša práca.

Rekonštrukcia pod jednou strechou

Ovládame takmer všetky stavebné práce. S nami nemusíte hľadať ďalšie firmy, uzatvárať nové zmluvy, platiť zálohy. Komunikovať s vami bude náš zástupca od začiatku až po kolaudáciu.

Kvalitne prevedená rekonštrukcia ja zárukou spokojného bývania a rozumne vynaložených finančných prostriedkov. Poskytujeme záruku 2 roky a sme poistený do výšky 300 000 Eur pre prípad nečakaných udalostí.

Nájdete nás na tej istej adrese aj po úhrade faktúry.

Kvalitne prevedená rekonštrukcia bytu, domu ja zárukou spokojného bývania a rozumne vynaložených finančných prostriedkov. Poskytujeme záruku 2 roky a sme poistený do výšky 300 000 Eur pre prípad nečakaných udalostí.

Nájdete nás na tej istej adrese aj po úhrade faktúry.

Ako postupujeme pri rekonštrukcii?

Bez dôkladnej prípravy sa do rekonštrukcie nepustíme

This is the heading

Dobrá príprava znamená v prvom rade analýzu technického stavu bytu alebo domu. Určite by ste nechceli po kompletnej rekonštrukcii riešiť problémy s poškodenými oknami, cez ktoré uniká drahé teplo alebo opravovať nefunkčnú elektroinštaláciu. Pozrieme sa okom odborníka na stav rozvodov, radiátorov, okien, dverí, balkónu alebo loggie. Ochránime vás pred neočakávanými výdajmi a plánovaný rozpočet bude oveľa presnejší.

Teším sa na našu spoluprácu

Rekonštrukcie bytov, domov, prerábky bytov a domov vykonávame prevažne v stredoslovenskom kraji ale väčšie rekonštrukcie zabezpečíme aj mimo spomínaný región.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Dohodnite si s nami obhliadku

Vypracujeme vám nezáväzný rozpočet na prerábky bytov, domov alebo obchodných a kancelárskych priestorov. Zistíme, čo pre vás môžeme urobiť a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Na správu odpíšeme najneskôr do 24 h.