Práce z prírodného kameňa

Popularita kamenných obkladov stále narastá. Obklady a dlažby z bridlice, pieskovca, vápenca alebo kvarcitu rozžiaria každý interiér alebo fasádu. Prírodný kameň má aj vysokú odolnosť a patrí medzi najobľúbenejšie stavebné materiály. Kamenná dlažba, podlaha a obklady sú vždy výhodná investícia na mnoho rokov.

Prírodný kameň väčších rozmerov našiel svoje uplatnenie aj v záhradnej architektúre, taktiež pri murovaní stien alebo plotov známych pod pojmom gabiony.

Výhody kamenných obkladov:

  • vďaka jedinečnej farebnosti a štruktúre zvyšujú estetickú hodnotu každej steny a fasády;
  • možnosti ich použitia sú neobmedzené;
  • vysoká odolnosť proti vode a mrazu ich predurčuje na použitie od kúpeľne, krbu až po frekventovanú dlažbu;
  • ich pokládka je rýchla jednoduchá.

Lomový kameň – elegantný prírodný materiál

Často je označovaný ako štiepaný či lámaný prírodný kameň. Získava sa štiepaním z veľkých kusov lomového kameňa. Najčastejšie sa používa ako obkladový kameň stien, fasádnych obkladov alebo na pokládku dlažieb z prírodného kameňa či výrobu soklov. Lomový kameň pôsobí veľmi elegantne a kamenné obklady alebo dlažby z neho vytvorené, majú svoje stabilné miesto na trhu. Má vynikajúci pomer cena/kvalita a vysokú odolnosť, čo ho predurčuje na použitie v exteriéri, kde je potrebný vysoko odolný stavebný materiál.

Kamenné obklady a dlažby profesionálne

Zabezpečíme pre vás kamenné obklady a dlažby od návrhu až po impregnáciu mäkších nasiakavejších materiálov. Naše skúsenosti budú zárukou vysokej životnosti odvedenej práce na desiatky rokov.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Príde nám férové zaplatiť až keď vidíte výsledok.
V stavebníctve pracujeme od roku 1994. Máme dostatok skúseností aby ste s nami urobili najlepšie rozhodnutia od plánovania až po posledné práce.
Za svojou prácou si stojíme a poskytujeme záruku pod dobu 2 rokov. Nájdete nás na tej istej adrese aj po zaplatení faktúry.

Vážime si vašu dôveru

Radi vás presvedčíme o vysokej kvalite našich stavebných prác a získame ďalšieho spokojného klienta.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Radi vás navštívime a vypracujeme cenovú ponuku na kamenné obklady a dlažby z lomového kameňa

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formuláru alebo na tel. čísle 0908 906 123. Kontaktná osoba Peter Mihaliček.