Pokládka podláh a parkiet

Starostlivo vybraná a odborne položená podlaha dodá interiéru štýl a bude jeho vkusným doplnkom. V reprezentačných priestoroch navodí prepychový dojem, v domácnosti dokáže vytvoriť útulné prostredie a vo firme zaručí estetické a účelné pracovné prostredie.

Pokladanie parkiet, laminátových a parketových podláh

Postaráme sa o profesionálnu montáž všetkých druhov parketových a plávajúcich podláh z dreva alebo laminátu. Dodržíme všetky osvedčené postupy aby výsledná montáž bola našou najlepšou vizitkou.

Pre váš interiér zabezpečíme:

  • montáž a pokládku laminátových parketových podláh;
  • montáž a pokládku drevených veľkoplošných parketových podláh a parkiet;
  • v prípade potreby vyrovnanie podkladu realizáciou poterov a mazanín;
  • vyrobíme aj podkladové rošty prekryté OSB doskou;
  • a namontujeme obvodové lišty na podlahu z dreva, laminátu alebo plastu.

Pokladanie drevených parkiet a veľkoplošných parketových podláh

Jedinečnosť každého interiéru zvýraznia drevené parkety. Vaša podlaha bude originálom s nenáročnou údržbou a dlhou životnosťou. Kvalitné masívne parkety prežijú aj niekoľko generácii. Dajú sa niekoľkokrát prebrúsiť takže získate znovu žiarivý vzhľad.

Montáž plávajúcej podlahy

Laminátové, plávajúce podlahy patria medzi najrozšírenejšie. Ich cena je najnižšia a technológia montáže umožňuje ich montáž takmer na všetky podlahy. Nie každá pokládka však končí požadovaným výsledkom.

Najčastejšie chyby pri montáži plávajúcich podláh

Majstri často zabúdajú, že sa plávajúca podlaha musí aklimatizovať, prispôsobiť sa teplotným podmienkam a vlhkosti interiéru. Rovinatosť podkladovej vrstvy býva tiež často podceňovaná. Každá nerovnosť podkladu je daná výrobcom podlahy. Ide doslova o milimetre, ktoré zohrajú vo výsledku významnú úlohu.

Dokonale suchý a čistý podklad je samozrejmosťou. Žiaľ, nie vždy. Taktiež ani izolácia pri betónovom podklade alebo dlažbe. Aj pri montáži plávajúcej podlahe platí, že keď dvaja robia to isté, výsledok nemusí byť rovnaký.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Príde nám férové zaplatiť až keď vidíte výsledok.
V stavebníctve pracujeme od roku 1994. Máme dostatok skúseností aby ste s nami urobili najlepšie rozhodnutia od plánovania až po posledné práce.
Za svojou prácou si stojíme a poskytujeme záruku pod dobu 2 rokov. Nájdete nás na tej istej adrese aj po zaplatení faktúry.

Vážime si vašu dôveru

Radi vás presvedčíme o vysokej kvalite našich stavebných prác a získame ďalšieho spokojného klienta.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Drevené podlahy od obhliadky až po realizáciu

Aj pre váš interiér zabezpečíme krásnu drevenú podlahu. Dáme vám na výber zo stoviek vzorov, poradíme najvhodnejší materiál, postup a podklad. Naši majstri zmerajú vlhkosť vzduchu, betónu aby všetko dopadlo tak, ako očakávate. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formuláru alebo na tel. čísle 0908 906 123. Kontaktná osoba Peter Mihaliček.