Pokládka zámkovej dlažby

Pokládka – montáž zámkovej dlažby je pre nás hračkou. V stavebníctve pracujeme od roku 1994 a máme dostatok skúseností, ktoré nám umožňujú poskytnúť na našu prácu záruku 2 roky. Neberieme zálohy, takže u nás zaplatíte až po dokončení pokládky dlažby, ktorú Vám odborne namontujeme kdekoľvek na Slovensku.

Zámková – betónová dlažba je takmer všade

Často sa po nej prechádzame na chodníkoch v obytných či peších zónach, v parkoch, záhradách, na námestiach v historických centrách, cyklistických chodníkoch, v okolí rodinných domov ale aj v priemyselných parkoch. Vyrába sa v rôznych tvaroch, odtieňov a povrchových úprav. Pôsobí esteticky a dekoratívne.

Zámková dlažba, známa aj ako betónová dlažba, je vyrobená z kvalitných betónových surovín. Medzi jej charakteristické vlastnosti patrí mrazuvzdornosť, trvanlivosť a jednoduchá pokládka, ktorá umožňuje aj jej opakované použitie. Vyrába sa vibrolisovaním betónovej zmesi z prírodných materiálov a vyhovuje všetkým kvalitatívnym požiadavkám pre pozemné komunikácie.

Pokládka zámkovej dlažby je pre nás hračkou

Ponúkame rôzne povrchové úpravy od štandardnej, hladkej, melírovanej, otĺkanej štokovanej až po pieskovanú dlažbu. Dodáme aj betónové obrubníky v rôznych tvaroch a rozmerov. Ponuka betónovej, zámkovej dlažby je veľmi bohatá. Poradíme vám s výberom správneho tvaru, farby segmentu aby sme dosiahli požadovaného nielen funkčného ale aj estetického výsledku. Pri výbere zohľadníme požiadavky na nosnosť, odolnosť dlažby a zemné podmienky.

Naše skúsenosti vám ušetria finančné prostriedky

Často sa stretávame s mylnou predstavou, že nosnosť je určená len hrúbkou dlažby. Je to omyl. Na nosnosť má vplyv aj tvar dlažby. Poradíme vám kedy vybrať hladkú a kedy protišmykovú dlažbu. Hladká je estetickejšia, ľahšie sa udržuje čistá ale nie je vhodná na často zasnežených alebo mokrých miestach. V priemyselnom areáli preto odporučíme dlažbu s protišmykovou úpravou.

Dobrý podklad = zámková dlažba na mnoho rokov

Príkladov, kedy sa zámková dlažba po čase začne doslova rozpadávať, nájdeme, žiaľ, neúrekom. Vždy sa postaráme o dokonalú realizáciu prípravných, zemných prác. Podkladné vrstvy sú základom pre dobre položenú zámkovú dlažbu.

Dlažba na terasu alebo vonkajšia dlažba pre nás nie je žiadny problém. Dodávku zabezpečíme aj po legislatívnej stránke. Dodáme aj protokol o dynamickej rázovej záťažovej skúške pre kontrolu miery zhutnenia podkladových vrstiev podľa normy STN EN 736192.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Príde nám férové zaplatiť až keď vidíte výsledok.
V stavebníctve pracujeme od roku 1994. Máme dostatok skúseností aby ste s nami urobili najlepšie rozhodnutia od plánovania až po posledné práce.
Za svojou prácou si stojíme a poskytujeme záruku pod dobu 2 rokov. Nájdete nás na tej istej adrese aj po zaplatení faktúry.

Vážime si vašu dôveru

Radi vás presvedčíme o vysokej kvalite našich stavebných prác a získame ďalšieho spokojného klienta.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Vyžiadajte si nezáväznú ponuku

Pokládku dlažby vykonávame s rutinou a skúsenosti máme na rozdávanie. Využijeme ich aj pri vašej stavbe. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formuláru alebo na tel. čísle 0908 906 123. Kontaktná osoba Peter Mihaliček.