NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI Bakossova 25, 974 01 v Banskej Bystrici 

Pondelok - piatok: 9.00 - 6.00 h.
Sobota: po telef. dohode
Kontaktujte nás prosím predtým na tel. čísle: 0908 906 123, kontaktná osoba Peter Mihaliček

Zatepľovanie budov, bytových domov

Vysvetľovať prečo je zateplenie domu, bytového domu alebo objektu v súčasnosti stále viac populárne je nosenie dreva do lesa. Hlavným dôvodom prečo zatepľovať je úspora nákladov na vykurovanie.

Tepelní izolácia vytvorí ochrannú vrstvu s minimálnym množstvom tepelných mostov. Tým sa zároveň zníži riziko zrážania vodných pár na vnútornej strane obvodových stien a vznik plesní. Zateplenie tiež ochráni stavebnú konštrukciu pred vplyvmi počasia, predĺži jej životnosť a zlepší celkový vzhľad objektu.

Zateplíme všetko od podlahy až po strechu

Zabezpečujeme zatepľovanie budov, bytových domov, rodinných domov a priemyselných objektov. Využívame štandardné materiály ako polystyrén alebo minerálna vlna, ktoré aplikujeme osvedčenou metódou fúkanej izolácie. Náklady na vykurovanie dokážeme znížiť v interiéri a exteriéry aj pomocou termoizolačných náterov.

Správne zateplenie je otázka viacerých správnych rozhodnutí

Vhodná tepelná izolácia

Nekvalitná izolácia nemôže spĺňať technologické požiadavky na zateplenie. Postupom času dôjde k jej znehodnoteniu a neskôr aj k poškodeniu stavby. Našim klientom vždy odporučíme najvhodnejší zatepľovací materiál. Takí, ktorého technické parametre bude v plnom rozsahu vyhovovať požiadavkám a rozpočtu.

Vyhýbame sa tepelným izoláciám za „veľmi výhodné ceny" s nízkou objemovou hmotnosťou. Spoliehame sa na osvedčené značky ako Baumit, BASF, Stomix a Weber Terranova.

Kvalita zatepľovacích prác – odborná spôsobilosť

Keď dvaja robia to isté, výsledok nebude vždy rovnaký. Na trhu je množstvo firiem, ktoré dokážu zaujať nižšou cenou. Tá sa však postupom času ukáže ako najvyššia, pretože oprava nekvalitných prác si vyžiada ďalšie neočakávané náklady.

4 dôvody prečo budete s našou prácou spokojní:

  1. sme odborne spôsobilí. Vlastníme certifikát na zatepľovanie budov od Technického a skúšobného ústavu stavebného Slovenskej republiky;
  2. všetky materiály, ktoré ponúkame, majú predpísané certifikáty a vyhlásenia o zhode;
  3. naši pracovníci sú zaškolení, vlastnia certifikáty a pravidelne sa učia využívať najmodernejšie technológie a postupy;
  4. dodržujeme dohodnuté termíny a nenavyšujeme odsúhlasené ceny.

Okrem zatepľovacích prác ponúkame aj montáž a prenájom fasádneho lešenia. Odborne sa postaráme o výmenu starých okien, parapetných dosiek a dverí.

Rýchlosť práce, dokonalá tesnosť, vysoká životnosť a úspora energií. Zatepľovacie práce s rovnakými parametrami zabezpečíme aj pre vašu stavbu. Vyžiadajte si od nás nezáväznú cenovú ponuku.

Mobil: 0908 906 123, e-mail: mihalicek@stavbyrekonstrukcie.sk alebo kliknite vpravo na ikonu "Kde nás nájdete" a navštívte nás osobne. 


Chcete viac informácii? Nezáväznú ponuku? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

TOP