Búracie práce a demolácie

Búracie práce vykonávame väčšinou pri rekonštrukciách bytov a rodinných domov. Zabezpečíme všetky druhy od odstránenia omietok, tapiet, pôvodného umakartového jadra, podláh, vybúrania pôvodných výplní okien a dverí až po tie najnáročnejšie búracie práce. Medzi tie patrí búranie tehlového muriva, rezanie do betónových a železobetónových panelov, jadrové vŕtanie, búranie betónových podláh a poterov, spevnených plôch a komunikácii. Ľahko si poradíme aj s búraním obytných budov, hál a priemyselných objektov.

Búracie práce vykonáme s ohľadom na vaše potreby

V objektoch, kde je nepretržitá prevádzka (hotely, predajne, administratívne a výrobné priestory), oddelíme rekonštruované priestory proti prašnými stenami. Používame profesionálne strojové vybavenie a postaráme sa aj o stavebný odpad. Urobíme všetko pre to, aby búracie práce čo najmenej ovplyvnili chod vašej firmy.

Zabezpečíme aj odborné rezanie panelov

Stavebný zásah do múrov vyžaduje rezanie panelov či už nosných stien alebo priečok. Najmenšia chyba môže spôsobiť obrovské škody. Záleží na správnom spôsobe vyrezania. Otvor je potrebné vyrezávať po menších častiach a takisto sa postarať o bezpečné chladenie kotúčov. Pokiaľ pôjde o zásah do nosných konštrukcií, zabezpečíme pre potreby stavebného povolenia aj statický posudok.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Príde nám férové zaplatiť až keď vidíte výsledok.
V stavebníctve pracujeme od roku 1994. Máme dostatok skúseností aby ste s nami urobili najlepšie rozhodnutia od plánovania až po posledné práce.
Za svojou prácou si stojíme a poskytujeme záruku pod dobu 2 rokov. Nájdete nás na tej istej adrese aj po zaplatení faktúry.

Vážime si vašu dôveru

Radi vás presvedčíme o vysokej kvalite našich stavebných prác a získame ďalšieho spokojného klienta.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Profesionálne búracie práce

Aj pre vašu rekonštrukciu zabezpečíme búracie práce, ktoré prispejú k jej plynulému priebehu. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formuláru alebo na tel. čísle 0908 906 123. Kontaktná osoba Peter Mihaliček.