Nie sme len „stavebná sročka"

Sme tím odborníkov z viacerých oblastí stavebníctva

Volám sa Peter Mihaliček. V roku 1994 som vyštudoval stavebnú školu a v stavebníctve pracujem od prvého dňa po jej absolvovaní. Vo firme pracujem od jej vzniku a mám na starosti naceňovanie a kompletnú realizáciu všetkých rekonštrukcií a novostavieb. 

Dôveru zákazníkov sme sa nezaslúžili len výhodnými cenami. Rozhodujúcim bol odborný prístup, vysoká kvalita vykonaných stavebných prác a zodpovednosť každého pracovníka našej spoločnosti. Zamestnávame najlepších remeselníkov, vďaka čomu zvládneme nielen jednoduché ale aj najnáročnejšie stavebné projekty v týchto oblastiach:

  • Rekonštrukcie bytov, domov a komerčných objektov
  • Stavby na kľúč: rodinné domy, podnikateľské objekty
  • Pohľadový betón
  • Stavebné práce
Rád s vami absolvujem prvé konzultácie, postarám sa o bezproblémový priebeh rekonštrukcie bytu, prerábky domu, výstavby nového objektu alebo stavebných prác. K vašej spokojnosti vyriešim aj prípadné reklamácie. Bude nám cťou pracovať aj pre vás. Peter Mihaliček konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.
1
Spokojných klientov s našou prácou
1
Realizovaných stavebných diel
bg-colum
helmet-working-safety-Construction-equipment

28 rokov skúseností v stavebníctve

Naše hodnoty

Férový prístup, transparentné procesy

Keď sa opýtate našich klientov, čo najviac oceňujú na našej práci, väčšina z nich spomenie férový prístup a pocit istoty, že o každom kroku realizácie diela mali dostatok informácií. Toto je náš osvedčený recept na spokojných klientov.

Teším sa na našu spoluprácu

Budem s vami viesť prvé konzultácie, postarám sa o bezproblémový priebeh <a href="https://stavbyrekonstrukcie.sk/rekonstrukcia-bytu-domu/" title="rekonštrukcie domov">rekonštrukcie bytu,</a> domu, výstavby nového objektu alebo stavebných prác.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Napíšte nám správu

Zistíme, čo pre vás môžeme urobiť a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Na správu odpíšeme najneskôr do 24 h.