Stavby na kľúč

  • Home
  • Stavby na kľúč

28

rokov staviame na kľúč

Dôverujte našim skúsenostiam

Novostavby na kľúč realizujeme od roku 1994

Stavba rodinného domu alebo podnikateľského objektu začína a končí najdôležitejším rozhodnutím: výberom stavebnej firmy. Ako sa však orientovať v záplave ponúk stavebných spoločností, z ktorých každá o sebe tvrdí, že je najlepšia, najlacnejšia, najspoľahlivejšia? Tu sa láme chlieb. Pocity musia ísť bokom. Rozhodujú fakty.

Robíme to, čo sme vyštudovali. Nikdy sme neboli sprostredkovatelia, obchodní zástupcovia ani finanční poradcovia. S našimi klientmi komunikujeme od začiatku výstavby rodinných domov až po kolaudáciu. Vážime si prácu kolegov zo spomínaných oblastí, naša parketa je však stavebníctvo. Tu sme doma. Nie je to len naša práca ale aj koníček a pri odovzdaní stavby je to vidieť.

Zatiaľ čo stavebné firmy končili a ďalšie rástli ako huby po daždi, my sme pracovali ďalej. Rástli sme so spokojnosťou našich zákazníkov z ktorých mnohí využívajú naše služby opakovane.

foto
0908 906 123

Peter Mihaliček

Referencie stavieb na kľúč sú našou najlepšou reklamou

Máme ich stovky. A nielen novostavieb. Od rekonštrukcií bytov, rodinných domov až po novostavby rodinných domov a podnikateľských objektov. V našich klientoch nevidíme len vystavené faktúry ale ľudí, ktorí majú predstavy, sny o bývaní alebo podnikaní.

Sme profesionály

K vašim peniazom sa staviame ako ku vlastným

Ponúkame záruku na všetky vykonané stavebné práce po dobu 2 rokov. Sme poistení do výšky 300 000 Eur pre prípad nečakaných udalostí a ku každej, aj tej najjednoduchšej remeselnej práci, pristupujeme s najvyššou pozornosťou.

Porozprávajme sa o vašej novostavbe

Budem s vami viesť prvé konzultácie a postarám sa o bezproblémový priebeh vašej stavby na kľúč. Staňte sa ďalším spokojným zákazníkom našej spoločnosti.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Urobte správne rozhodnutie pri výbere stavebnej firmy pre vašu novostavbu

Vašu dôveru si zaslúžime poctivou prácou, ktorá premení vaše financie do kvalitne postavenej novostavby.