Stavebné práce

  • Home
  • Stavebné práce
Garantujeme najvyššiu kvalitu stavebných prác

Stavebné práce so zárukou 2 roky, bez záloh, a v dohodnutom termíne a cene

Zemné a výkopové práce

Správne založenie stavby je alfou a omegou úspešnej výstavby. Jediná chyba pri nesprávnom vykonaní zemných prác môže predražiť rozpočet stavby.
Zobraziť
Zemné a výkopové práce

Zatepľovanie domov

Vysvetľovať prečo je zateplenie domu, bytového domu alebo objektu v súčasnosti stále viac populárne je nosenie dreva do lesa. Hlavným dôvodom je úspora nákladov.
Zobraziť
Zatepľovanie budov, bytových domov

Betónové potery

Správne realizované betónové potery sú základom pre kvalitnú montáž finálnych podlahových vrstiev. Aj najmenšia chyba znamená, vyššie náklady a stratu času.
Zobraziť
Betónové potery

Práce z prírodného kameňa

Obklady a dlažby z bridlice, pieskovca, vápenca alebo kvarcitu rozžiaria každý interiér alebo fasádu. Prírodný kameň má aj vysokú odolnosť a patrí medzi obľúbené materiály.
Zobraziť
Práce z prírodného kameňa

Pokládka zámkovej dlažby

Pokládka zámkovej dlažby vyžaduje dobrú prípravu a skúsenosti. Zemné práce vykonávame s rutinou a skúsenosti máme na rozdávanie. Využijeme ich aj pri vašej stavbe.
Zobraziť
Pokládka zámkovej dlažby

Pokládka podláh a parkiet

Starostlivo vybraná a odborne položená podlaha v reprezentačných priestoroch navodí prepychový dojem a v domácnosti vytvorí útulné prostredie.
Zobraziť
Pokládka plávajúcich a parketových podláh, parkiet

Obklady, dlažby

Obklad na stenu, keramická či kamenná dlažba, dlažba na schody, terasová dlažba, fasádne obklady a mnohé ďalšie prvky stavieb dotvárajú čaro interiéru a exteriéru.
Zobraziť
Obklady a dlažby

Murárske práce a omietky

Odborne prevedené murárske práce a omietky výrazne ovplyvnia konečný stav novostavby alebo rekonštrukcie. Vykonáva profesionálne murárske práce aj pre vašu nehnuteľnosť.
Zobraziť
Murárske práce

Montáž tvárnic

Máte veľkú záhradu s terénnymi nerovnosťami? Rozmýšľate o spevnení svahu, postaviť skalku? Riešením sú svahové tvárnice s ktorých montážou vám radi pomôžeme.
Zobraziť
Montáž svahových a zatrávňovacích tvárnic

Montáž sadrokartónu

Vytvoríme pre váš interiér zo sadrokartónu stavebné prvky – priečky, stropy, kazetové alebo lamelové podhľady či klenby. Montáž sadrokartónu robíme profesionálne od roku 1994.
Zobraziť
Montáž sadrokartónových konštrukcií

Maľovanie, stierkovanie

Chcete vytvoriť zo svojho bytu, domu, firemných priestorov krajšie miesto? Dokončujete novostavbu a chýba vám len posledná čerešnička na torte v podobe dokonalého vymaľovania stien?
Zobraziť
Maľovanie, stierkovanie, natieračské práce

Izolácie proti vode, vlhkosti

Orosenie muriva, prenikanie vody a jej postupné šírenie do konštrukcie objektu je varovným signálom pre každého majiteľa nehnuteľnosti. Konať treba čím skôr, čas sú peniaze.
Zobraziť
Izolácie proti vode a vlhkosti

Búracie práce a demolácie

Zabezpečíme všetky druhy od odstránenia omietok, tapiet, pôvodného umakartového jadra, podláh, vybúrania pôvodných výplní okien a dverí až po najnáročnejšie búracie práce.
Zobraziť
Búracie práce