Maľovanie, stierkovanie

Chcete vytvoriť zo svojho bytu, domu, firemných priestorov krajšie miesto? Dokončujete novostavbu a chýba vám len posledná čerešnička na torte v podobe dokonalého vymaľovania stien? Ste na správnej adrese. Profesionálne vystierkujeme a vymaľujeme všetky vnútorné priestory bytov, kancelárií, schodíšť a administratívnych priestorov.

Maliarske a natieračské práce – ako postupujeme

Radi vás navštívime. Vymeriame priestory, vypočujeme si vašu predstavu, poradíme pri výbere materiálov a predložíme vzorkovník farieb. Používame obyčajné ale aj kvalitné, difúzne otvorené a umývateľné akrylové farby. Všetky farby sú zdravotne nezávadné a prispievajú k príjemnému prostrediu vo vašom byte alebo dome.

Po vymaľovaní interiéru sa postaráme aj o nátery kovových a drevených konštrukcií ako napríklad plotov, balkónov, podhľadov a madiel. Maľujeme len to, čo je potrebné. Podlahy a nábytok pozakrývame a ochránime pre znečistením fóliami.

Profesionálne maľovanie stien je bez dokonalej omietky nemožné. Na perfektne hladkých stenách, príjemných na dotyk, bez prasklín vynikne farebný náter najlepšie.

Stierkovanie je kumšt

Príprava podkladu, spôsob spracovania, ideálna hrúbka nanášanej vrstvy a manuálna zručnosť sú recept na dokonalé omietky. Zhotovíme nasledujúce typy ručných a strojových omietok:

  • jadrové;
  • sanačné;
  • vnútorné štukové;
  • štrukturované;
  • sadrové omietky.

Stierkovanie a maľovanie stien bez prasklín a s 2-ročnou zárukou

To, čo nás odlišuje od väčšiny konkurencie je dlhodobý výsledok našej práce. Krásne vymaľovaný byt alebo kancelária sa po čase zmení na mapu neestetických prasklín. Nami vystierkované a vymaľované steny zostávajú dlhodobo bez neželaného poškodenia. Vieme ako na to a ručíme za svoju prácu.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Príde nám férové zaplatiť až keď vidíte výsledok.
V stavebníctve pracujeme od roku 1994. Máme dostatok skúseností aby ste s nami urobili najlepšie rozhodnutia od plánovania až po posledné práce.
Za svojou prácou si stojíme a poskytujeme záruku pod dobu 2 rokov. Nájdete nás na tej istej adrese aj po zaplatení faktúry.

Vážime si vašu dôveru

Radi vás presvedčíme o vysokej kvalite našich stavebných prác a získame ďalšieho spokojného klienta.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Postaráme sa, aby ste sa vo svojich priestoroch cítili príjemne a útulne

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formuláru alebo na tel. čísle 0908 906 123. Kontaktná osoba Peter Mihaliček.