Montáž tvárnic

Máte veľkú záhradu s terénnymi nerovnosťami? Rozmýšľate o spevnení svahu alebo si chcete postaviť skalku? Riešením sú svahové tvárnice, tiež známe ako svahovky. Sú ideálne na zaistenie svahov, vyrovnanie menších nerovností, výstavbu oporných alebo protihlukových stien. Vašu stavbu ochránia proti erózii, posunom svahu a odplavovaniu pôdy.

Výhody svahových a zatrávňovacích tvárnic

  • dlhá životnosť;
  • maximálna funkčnosť;
  • jednoduchá „suchá“ montáž bez malty;
  • ekologické, vyrobené z čisto prírodných materiálov;
  • veľké možnosti tvarových a farebných kombinácii.

Svahové tvárnice sú vibrolisované bloky z betónu s vysokou pevnosťou v tlaku. Spojujú sa nasucho pomocou tvarovacieho zámku a jednotlivé vrstvy plastovými spojkami. Sú dostupné v rôznych tvaroch, takže sa ľahko prispôsobia každému terénu.

Nemajú dno, sú duté alebo delené priečkami čo umožňuje nasypanie zeminy alebo štrku. Svahovky tak získajú ešte väčšiu pevnosť a udržia veľký nápor zosúvajúcej sa zeminy. Pri výstavbe opornej steny svahové tvárnice vystužujeme vliatím betónu a pridaním zvislej výstuže.

Svahové tvárnice nezničia vás rozpočet

Nevyžadujú údržbu. Netrpia nasiakavosťou, sú nehorľavé a odolajú aj silným mrazom. A naviac, neškodia životnému prostrediu. Svahové tvárnice sa vyrábajú v rôznych tvarových a farebných typoch.

Aj s minimálnou dávkou fantázie je možné postaviť okrasné steny alebo terasy, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru.

Postaráme sa o profesionálnu montáž svahových tvárnic

Zistíme na aký typ zeminy chcete položiť svahové tvárnice, do akej výšky a podľa toho vyberieme ideálny typ a spôsob uloženia. U nás si vyberiete aj požadovanú farbu. Bežné tvárnice, bez pigmentu, sú šedé. Na výber sú aj odtiene žltej, červenej alebo hnedej. Pomôžeme navrhnúť aj ideálnu kombináciu z rôznych tvarov a dekorácii.

Montáž svahových a zatrávňovacích tvárnic zvládneme na všetky druhy stavieb od rodinných domov, cez pešie komunikácie, príjazdové komunikácie, parkovacie plochy až po oporné steny.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Príde nám férové zaplatiť až keď vidíte výsledok.
V stavebníctve pracujeme od roku 1994. Máme dostatok skúseností aby ste s nami urobili najlepšie rozhodnutia od plánovania až po posledné práce.
Za svojou prácou si stojíme a poskytujeme záruku pod dobu 2 rokov. Nájdete nás na tej istej adrese aj po zaplatení faktúry.

Vážime si vašu dôveru

Radi vás presvedčíme o vysokej kvalite našich stavebných prác a získame ďalšieho spokojného klienta.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Dodajte svojmu pozemku krajší vzhľad a ochráňte stavbu pred zosuvom pôdy

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formuláru alebo na tel. čísle 0908 906 123. Kontaktná osoba Peter Mihaliček.