NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI Bakossova 25, 974 01 v Banskej Bystrici 

Pondelok - piatok: 9.00 - 6.00 h.
Sobota: po telef. dohode
Kontaktujte nás prosím predtým na tel. čísle: 0908 906 123, kontaktná osoba Peter Mihaliček

Búracie práce a demolácie

Búracie práce vykonávame väčšinou pri rekonštrukciách bytov a rodinných domov. Zabezpečíme všetky druhy od odstránenia omietok, tapiet, pôvodného umakartového jadra, podláh, vybúrania pôvodných výplní okien a dverí až po tie najnáročnejšie búracie práce. Medzi tie patrí búranie tehlového muriva, rezanie do betónových a železobetónových panelov, jadrové vŕtanie, búranie betónových podláh a poterov, spevnených plôch a komunikácii. Ľahko si poradíme aj s búraním obytných budov, hál a priemyselných objektov.

Búracie práce vykonáme s ohľadom na vaše potreby

V objektoch, kde je nepretržitá prevádzka (hotely, predajne, administratívne a výrobné priestory), oddelíme rekonštruované priestory proti prašnými stenami. Používame profesionálne strojové vybavenie a postaráme sa aj o stavebný odpad. Urobíme všetko pre to, aby búracie práce čo najmenej ovplyvnili chod vašej firmy.

Zabezpečíme aj odborné rezanie panelov

Stavebný zásah do múrov vyžaduje rezanie panelov či už nosných stien alebo priečok. Najmenšia chyba môže spôsobiť obrovské škody. Záleží na správnom spôsobe vyrezania. Otvor je potrebné vyrezávať po menších častiach a takisto sa postarať o bezpečné chladenie kotúčov. Pokiaľ pôjde o zásah do nosných konštrukcií, zabezpečíme pre potreby stavebného povolenia aj statický posudok.

Kontaktujte nás a zabezpečíme aj pre vašu rekonštrukciu búracie práce, ktoré prispejú k jej plynulému priebehu.

Mobil: 0908 906 123, e-mail: mihalicek@stavbyrekonstrukcie.sk alebo kliknite vpravo na ikonu "Kde nás nájdete" a navštívte nás osobne. 


Chcete viac informácii? Nezáväznú ponuku? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

TOP