Murárske práce a omietky

Odborne prevedené murárske práce a omietky výrazne ovplyvnia konečný stav novostavby alebo rekonštrukcie. Dôležitá je rovinnosť konštrukcií pričom pri omietkach záleží na správnej hrúbke, konzistencii hmoty, rovnomernom zahladení resp. vybrúsení. Ako pri ostatných stavebných prácach, aj tu neodborné prevedenie vedie k zvýšeným nákladom a strate vzácneho času.

Murárske práce a omietky od jednej firmy

Často sa stretávame so zlou koordináciou pracovných postupov. Väčšinou ide o rozvody elektriny, vody, kanalizácie alebo plynu kedy si investor objedná práce od rôznych firiem. Dochádza tak k navýšeniu nákladov a predlžovaniu času výstavby. Našim klientom zabezpečujeme komplexné služby nadväzujúce na murárske práce a omietky. Vďaka tomu dokážeme realizovať stavbu v najvyššej kvalite za najkratší čas pri dodržaní dohodnutého rozpočtu.

Pri rekonštrukciách odborne poradíme. Pokiaľ nemá klient vypracovanú dokumentáciu alebo zadefinovaný stavebný materiál, pomôžeme s jeho správnym výberom. Samozrejme s ohľadom na technické, kvalitatívne požiadavky a určený rozpočet.

Používame kvalitné materiály

Využívame overené tehly a tvárnice. Výrobcovia Porotherm, Heluz, Ytong, Porfix, Premac sú pre každého investora zárukou dlhodobej investície. Veľmi dobré skúsenosti máme aj s lícovým murivom a murovaním z prírodného kameňa. Používame lepiacu maltu, MVC maltu alebo penu.

S omietkami si tykáme

Realizujeme fasádne a vnútorné omietky. Vždy klientovi navrhneme správny typ, ktorý zaručí požadovaný výsledný efekt. Ponúkame vápenocementové, sadrové, štruktúrované , štukové, hrubé aj vrchné od osvedčených výrobcov ako Baumit, Knauf, Cemix, Rigips, Weber-Terranova.

Cena za murárske práce a omietky

V našich faktúrach nie sú nikdy nesprávne účtované práce alebo duplicitné položky v zlých výmerách. Vždy najprv vypracujeme výmer, kde určíme rozsah prác a materiálu. Cenu účtujeme za m3 alebo m2.

Na murárske práce a omietky poskytujeme záruku 2 roky. Nikdy nepožadujeme od klientov zálohu a platbu nastavíme priebežne (pri väčších stavbách) alebo jednorázovo. Vždy podľa vzájomnej dohody.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Príde nám férové zaplatiť až keď vidíte výsledok.
V stavebníctve pracujeme od roku 1994. Máme dostatok skúseností aby ste s nami urobili najlepšie rozhodnutia od plánovania až po posledné práce.
Za svojou prácou si stojíme a poskytujeme záruku pod dobu 2 rokov. Nájdete nás na tej istej adrese aj po zaplatení faktúry.

Vážime si vašu dôveru

Radi vás presvedčíme o vysokej kvalite našich stavebných prác a získame ďalšieho spokojného klienta.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Prenechajte murárske práce a omietky na nás

Vaša stavba bude rásť bez navýšených nákladov a podľa dohodnutého plánu. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formuláru alebo na tel. čísle 0908 906 123. Kontaktná osoba Peter Mihaliček.