Obklady, dlažby

Obklady a dlažby sú súčasťou každého bytu alebo domu. Majú svoj praktický ale aj estetický význam. Obklad na stenu, keramická či kamenná dlažba, dlažba na schody, terasová dlažba, fasádne obklady a mnohé ďalšie prvky stavieb dotvárajú čaro interiéru a exteriéru. Samozrejme, pokiaľ je ich montáž zvládnutá na jednotku.

Keď to viete, je to hračka

Pokládka dlažby a montáž obkladov je pre nás denná rutina. Položíme keramickú, kamennú, gresovú, betónovú a terasovú dlažbu do každého interiéru a exteriéru. Problém nám nerobia ani veľkoformátové dlažby a obklady, ktoré vďaka precíznej príprave a zabezpečeniu dokonalej rovinatosti podkladu odovzdáme klientom bez akýchkoľvek nedostatkov.

Naši majstri zvládnu aj montáž všetkých druhov obkladov. Určite oceníte veľký výber a pestrosť našej ponuky. Ak si nebudete vedieť vybrať, radi vám poradíme.

6 dôvodov prečbo budete s pokládkou dlažby a obkladov od nás spokojní:

  1. príprave pracovného priestoru venujeme vysokú pozornosť a zakryjeme okolie ochrannou fóliou a páskou;
  2. dokonale pripravíme podklad, v prípade potreby vykonáme penetráciu;
  3. dodržíme osvedčené technologické postupy, nebojíme sa však zaviesť do praxe aj nové;
  4. vykonáme impregnáciu obkladov;
  5. po skončení upraceme pracovný priestor;
  6. zbavíme vás starostí s odvozom stavebného odpadu.

Sme profesionálny remeselníci s dlhoročnou praxou a dôrazom na každý detail. Ručíme za kvalitu svojej práce a vašu spokojnosť. 

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Príde nám férové zaplatiť až keď vidíte výsledok.
V stavebníctve pracujeme od roku 1994. Máme dostatok skúseností aby ste s nami urobili najlepšie rozhodnutia od plánovania až po posledné práce.
Za svojou prácou si stojíme a poskytujeme záruku pod dobu 2 rokov. Nájdete nás na tej istej adrese aj po zaplatení faktúry.

Vážime si vašu dôveru

Radi vás presvedčíme o vysokej kvalite našich stavebných prác a získame ďalšieho spokojného klienta.

podpis

Peter Mihaliček, konateľ IPS Group Industries, spol. s r.o.

Radi vypracujeme nezáväznú ponuku na pokládku dlažby a obkladov aj pre vás

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho formuláru alebo na tel. čísle 0908 906 123. Kontaktná osoba Peter Mihaliček.