NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI Bakossova 25, 974 01 v Banskej Bystrici 

Pondelok - piatok: 9.00 - 6.00 h.
Sobota: po telef. dohode
Kontaktujte nás prosím predtým na tel. čísle: 0908 906 123, kontaktná osoba Peter Mihaliček

Murárske práce a omietky

Odborne prevedené murárske práce a omietky výrazne ovplyvnia konečný stav novostavby alebo rekonštrukcie. Dôležitá je rovinnosť konštrukcií pričom pri omietkach záleží na správnej hrúbke, konzistencii hmoty, rovnomernom zahladení resp. vybrúsení. Ako pri ostatných stavebných prácach, aj tu neodborné prevedenie vedie k zvýšeným nákladom a strate vzácneho času.

Murárske práce a omietky od jednej firmy

Často sa stretávame so zlou koordináciou pracovných postupov. Väčšinou ide o rozvody elektriny, vody, kanalizácie alebo plynu kedy si investor objedná práce od rôznych firiem. Dochádza tak k navýšeniu nákladov a predlžovaniu času výstavby. Našim klientom zabezpečujeme komplexné služby nadväzujúce na murárske práce a omietky. Vďaka tomu dokážeme realizovať stavbu v najvyššej kvalite za najkratší čas pri dodržaní dohodnutého rozpočtu.

Pri rekonštrukciách odborne poradíme. Pokiaľ nemá klient vypracovanú dokumentáciu alebo zadefinovaný stavebný materiál, pomôžeme s jeho správnym výberom. Samozrejme s ohľadom na technické, kvalitatívne požiadavky a určený rozpočet.

Pri murárskych prácach používame kvalitné materiály

Využívame overené tehly a tvárnice. Výrobcovia Porotherm, Heluz, Ytong, Porfix, Premac sú pre každého investora zárukou dlhodobej investície. Veľmi dobré skúsenosti máme aj s lícovým murivom a murovaním z prírodného kameňa. Používame lepiacu maltu, MVC maltu alebo penu.

S omietkami si tykáme

Realizujeme fasádne a vnútorné omietky. Vždy klientovi navrhneme správny typ, ktorý zaručí požadovaný výsledný efekt. Ponúkame vápenocementové, sadrové, štruktúrované , štukové, hrubé aj vrchné od osvedčených výrobcov ako Baumit, Knauf, Cemix, Rigips, Weber-Terranova.

Cena za murárske práce a omietky

V našich faktúrach nie sú nikdy nesprávne účtované práce alebo duplicitné položky v zlých výmerách. Vždy najprv vypracujeme výmer, kde určíme rozsah prác a materiálu. Cenu účtujeme za m3 alebo m2.

Na murárske práce a omietky poskytujeme záruku 2 roky. Nikdy nepožadujeme od klientov zálohu a platbu nastavíme priebežne (pri väčších stavbách) alebo jednorázovo. Vždy podľa vzájomnej dohody.

Prenechajte nám murárske práce a omietky. Vaša stavba bude rásť bez navýšených nákladov a podľa dohodnutého plánu.

Mobil: 0908 906 123, e-mail: mihalicek@stavbyrekonstrukcie.sk alebo kliknite vpravo na ikonu "Kde nás nájdete" a navštívte nás osobne. 


Chcete viac informácii? Nezáväznú ponuku? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:

Odpíšte prosím kontrolný, antispamový kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

TOP